All for Joomla All for Webmasters
[]
1 Step 1
Arrive date
Departure date
Previous
Next

ApieViešbutis

IMG_31212015 metais renovuotas viešbutis „Tauras Center Hotel“ yra įsikūręs Palangos centre. Nuo  viešbučio, lengvai ir greitai, vos per kelias minutes pasieksite paplūdimį, turistų pamėgta Basanavičiaus gatvę, naktinius klubus, jūros tiltą, prekybos centrus, vaikų žaidimo aikštelę. Šalia įsikūręs dviračių nuomos punktas.
Viešbutyje rasite jaukią aplinką, erdvius, patogius ir namų jaukumu bei šiluma dvelkiančius kambarius, ramų poilsį, dėmesį ir aptarnavimo kokybę. Kambariai įrengti taip, kad viešnagė Jums čia būtų kuo patogesnė ir malonesnė. Suteikiame visas sąlygas poilsiui šeimoms su vaikais, jums galime pasiūlyti vieno miegamojo apartamentus, kuriuose yra miegamieji atskirti nuo svetainės, esant poreikiui galime pasiūlyti lovytę kūdikiams.
Visuose viešbučio kambariuose yra naujai įrengti balkonai su lauko baldais, kuriuose galima pavakaroti, pasigrožėti saulėlydžiu. Taip pat viešbutis siūlo nemokamą spartųjį bevielį internetą, atnaujintą TV įranga su palydovine programa. Visuose kambariuose rasite elektrinį virdulį, indus, vienkartinį kavos/arbatos rinkinuką, šaldytuvą, mikrobangų0613_WVprivacy krosnelę (vieno miegamojo apartamentuose), atnaujintą patalynę bei rankšluosčius, higienos priemones, plaukų džiovintuvą, atskirai įrengtus vonios kambarius, pagal pageidavimą galime pasiūlyti lygintuvą su lyginimo lenta ar skalbimo paslaugas. Viešbutyje yra seifas.

Pirmame viešbučio aukšte įrengtas daugiau nei 20 metų gyvuojantis viešbučio restoranas „Feliksas“, kuriame patiekiami europietiškos virtuvės patiekalai, bei savitarnos pusryčiai viešbučio svečiams. Taip pat,  viešbučio svečiams suteikiama 15% nuolaida.

Kokybė ir lojalumasRESTORANAS

Restoranas Feliksas  jau dvidešimt metų patiekia pačią geriausią kavą Palangoje.
Kas rytą kepamos bandelės ir kiti kepiniai, vilioja kiekvieną einantį pro šalį. Pusryčių metu, galima rinktis iš gausybės patiekalų, tarp kurių ir visų mėgiami ir žinomi, burnoje tirpstantys – varškėtukai.  Viešbučio svečiams ruošiamas švediškas stalas, gausus karštų ir šaltų patiekalų, bei vaisių.
Pagrindiniame meniu –  laiko išbandyti ir rekomenduojami patiekalai, bei šių dienų naujovės.
Vasaros vakarais, terasa užpildoma gyva muzika ir atostogų nuotaika.
Restoranas „Feliksas“ – puikiai tiks:

  • Romantiškiems vakarams
  • Asmeninėms ir įmonės šventėms
  • Grupių maitinimui

Palikite visus šventės rūpesčius mums ir mėgaukitės artimųjų – kolegų kompanija.

[]
1 Step 1
Previous
Next